Integrating your smartphone has also never been easier with the standard Audi Smartphone Interface which supports Apple CarPlay. The Audi Q8 combines the elegance of a four-door luxury coupé with the practical versatility of a large SUV. Whether parking, in the city or on long journeys – the Audi Q8 supports its driver in many situations. Sporty driving experience: driving dynamics and motor. Për vetura në shitje. Easy-to-understand symbols stand for the digital precision from Audi and for the high level of integration of architecture and operation. Gjej mijera oferta per Audi ne shitje ne Gjithe Shqiperine. Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Audi ka prezantuar modelin e ri të veturave Q8 që është planifikuar të dalë në shitje në vitin 2019. Audia posedon : Lane assist , Audi pre sense , High Beam Assist . The elegantly sloping roofline terminates in gently inclined D-pillars and rests against the quattro blisters above the wheel arches. Expressive design with the features of the original Audi quattro. Car Audi A6 2.7TDI Quattro 2006 automat. Shiko Audi a4 ne shitje të ndryshëm si, Audi A3, Audi A5, Audi Q7, Audi Q5, Audi A8, Audi RS 5, Audi Q8, Audi RS 4, Audi A1, Audi Rs 3 dhe shumë të tjerë, me çmimet më të volitshme. 045 965 857 +4368181274602 vibr ... Audi Q8 S-line . Audi Q8 50 TDI quattro S Line 08.2018 300.km Diesel Vetura po sa ardhur ne kosov esht ne gjendje te rregull tel. 69 000 EUR Shpallja e kompanisë Shitet ... Shitet… Pogradec Dje, 18:59. All drive systems are particularly efficient thanks to the new mild hybrid technology (MHEV). Audi. 4.99 meters (16.4 ft) long, 2.00 meters (6.6 ft) wide and 1.71 meters (5.6 ft) tall, the SUV coupe is wider, shorter and lower than its Q7 sister model. Behind all of these features is the central driver assistance controller. All elements refer logically to one another, from the flat air vent strip to the wide console on the centre tunnel bearing the tiptronic selector lever. Audi a4 ne shitje në Gjithë Shqipërinë. It can turn the rear wheels as much as 5 degrees – counter to the direction of the turn at low speeds to increase agility and at higher speeds in the direction of the turn for better stability. Please enable JavaScript or upgrade your web browser to the latest version. A light strip connects the units at the rear. Audi q8 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë ... Njoftimet Dyqanet Llogaria ime; Audi q8 | Blej dhe Shit në MerrJep. Nëse, gjatë kërkimin tuaj Audi Q8 | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Shitet Makina Vetura Audi + Krijoni shpallje Shpalljet ... Audi A6 ne shitje. Audi Q8 50 TDI quattro S Line 08.2018 300.km Diesel Vetura po sa ardhur ne kosov esht ne gjendje te rregull tel. The HD Matrix LED headlights strip the darkness from the night and provide daylight-like, precise illumination of the road in both dipped and high beam. Platforma ofron shpalljen falas për vetura dhe auto pjesë, regjistrimin e auto bizneseve, lajme rreth veturave si dhe forumin e diskutimeve që kanë të bëjnë me veturat në përgjithësi. Audi Q8 u paraqit në publik në ngjarjen e veçantë të Audi Brand Summit, i cili u organizua në qytetin kinez të Shenzhen. Shiko Audi a6 ne shitje të ndryshëm si, Audi A8, Audi RS 5, Audi Q8, Audi RS 4, Audi A1, Audi Rs 3, Audi A3, Audi A5, Audi Q7, Audi Q5, dhe shumë të tjerë, me çmimet më të volitshme. With the four rings. The central element is the top MMI touch response display. Në Makina.al mund të gjeni më shumë Audi Q7 nga më shumë shitës të makinave! Kilometrazha: 170 000 - 179 999. The purely mechanical centre differential transfers the forces to the front axle and rear axle at a ratio of 40:60 as standard. Gjej Audi a6 në Shitje me çmimet më të arsyeshme. A final look at the rear end of the new Audi Q8 approves the first impression: The SUV coupe achieves an unobtrusive presence through subtle lines and clear contours, which at the same time symbolizes high quality and dynamism. në Gjithë Shqipërinë. Shitet golf iv, motor 1.6 srs, benzine dhe gaz me leje qarkullimi. Standard HD Matrix LED headlights illuminate the road and offer the driver maximum possible illumination. Veturaneshitje.com është vendi më i mirë për shitjen e veturave në Kosovë. Item specifics Condition: Used Year: 2019 VIN (Vehicle Identification Number): WA1BVAF13KD022791 Mileage: 12946 Fuel Type: GASOLINE Vehicle Title: Clean Body Type: Sport Utility Options: -- Make: Audi Power Options: -- Model: Q8 Exterior Color: Cobra Beige Metallic Sub Model: Premium Plus Interior Color: Black Trim: Premium Plus Transmission: … Shiko Audi a3 ne shitje të ndryshëm si, Audi A3, Audi A5, Audi Q7, Audi Q5, Audi A8, Audi RS 5, Audi Q8, Audi RS 4, Audi A1, Audi Rs 3 dhe shumë të tjerë, me çmimet më të volitshme. AUDI Q8 50TDI Q.TIP.3XS-LINE 22"MATRIX SEDILI RS SCONTO18% ne shitje - Gri metallikë - 91.900€ Postuar nga: OMAR FORLINI Data e publikimit: 11.02.2021 91.900€ 75.950€ (Net) … Nëse nuk keni llogari, ju mund të krijoni një. Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju! The New Audi Q8 | Audi South Africa > Q8 > Audi South Africa | Home, Recommended Retail Price which is not binding. V. PRODHIMIT 06/2019 KW 210 / PS 285 +383 (0) 46 555 505 Auto Trimi sh.pk Prishtinë-Çagllavicë, Kosovë Në motors.al ju do të gjeni makina më të lirë, të përdorura përkatësisht Audi në Shqipëri - Shqipëri. Shtepia esht me dokumenta pronesie dhe shi. In addition to the two displays of the MMI touch response the Audi virtual cockpit increases the overview for the driver. View of the Audi Q8 exterior design. Audi Q8 dizajn 12v me telekomande + aplikacion mobil per kontrollim te vetures nga distanca + vetvozitje nga femiu ///// opsione tjera: 12v bateri si dhe 4 motor ne 4 rrotat + Bluetooth Muzika YouTube + i pershtatshem per moshat deri ne 6/7 vjet. Thanks to innovative technologies, both oncoming and preceding vehicles are not dazzled and traffic signs are not over-illuminated, while important areas still remain fully lit up. Distronic. Audi Q8 është rival direkt i BMW X6 e Mercedes GLE, me një çmim rreth 75 mijë euro, ky model i ri do të dal në shitje gjatë kësaj vere, transmeton koha.net. Gjej Audi a4 ne shitje të ndryshme të ri apo të përdorur me ofertat më të mira. Shitja e Audi Q8 në Tiranë. Renault Trafic 2.0DCI• • FULL.1.PRONAR.PI.FABRIKES.. BLEJM (BMW-AUDI-MERCEDES-PORCHE-Q7,Q8,X5,X6), Amortizera te mramt per Renault , TE RI , cmimi fix 30€, Jetta 1.6 benzin , 1 Pronar 20 vite , 2150 €, PUCH 28 biciklet klasike e rralle , 130 €, PEUGEOT 28 Racing Bike , Rami 66 cm XXL , 240 €, Fellne 19 inch per audi a5 a6 a7 a8 q7 q8, Fellne Me goma te VERES 255/35/20 Audi a5a6a7a8q5q7q8, Shiten Fellne 21 inch Originale Audi Q8 Audi Q7 Me Goma te, Fellne 21 col per audi a6 a7 a8 q7 q8 mercedes es, AUDI A3 1.6 TDI STRONIK VITI 2014 RKS NI VITE, CITROEN C3 1.4 BENZIN RKS VITI 2010 NE GJENDJE PERFEKTE, Dorz e menjaqit S TRONIC e modelit te ri Audi, 31×10.50R15LT hankok Toyota Nissan Hyndai galloper, Radio MP3 Player me USB port dhe SD memory card, Shitet golf 6 TDI 2.0 Automatik DSG6 karavan 2011, Shitet golf 6 TDI Automatik DSG6 karavan 2011, FIATAGRI 100-90 ME FURKE - SAPO KA HYRE - PERFEKT- OFERTE. Rear-view of the Audi Q8 S line® Style package. Sot 00:25 Audi A5 2.7 TDI Model Sline Automatik. Kërkoni shpallje në MerrJep.com. Për të mund të krijuar alarme dhe shpallje të ruajtura, ju duhet të jeni të kyçur. I sapoardhur nga Zvicra me liber sherbimesh . An example of the attention to detail: the entry ledges on the door sills underline the high quality of the Audi Q8. Ne kemi makina Audi për shitje: të reja dhe të përdorura Audi në kushte të mira. Shiten Audi te Reja, te Perdorura. When required, it transfers the majority to the axle with the better traction.Besides the standard progressive steering, whose steering ratio becomes increasingly direct the further the steering wheel is turned, Audi also offers the option of all-wheel steering. MirLir.com: Audi | A8 | Vetura në shitje në Kosovë - Kerkoni ose postoni tani Audi | A8 | Vetura në Kosovë ! Me […] Three-spoke steering wheel in the Audi Q8. All the functions and services are depicted using superb graphics with a 3D impression and detailed effects in brilliant clarity, while the natural language voice control turns the Audi Q8 into an intelligent dialogue partner. Richly equipped, comprehensively connected and tough enough for off-road duty, it is a confident companion for business and leisure. Vetura në shitje Audi A8 https://www.veturaneshitje.com/vetura/48846/audi-a8-l-3-0-tdi-quattro #veturaneshitje #audi #kosova #ferizaj Vetura Audi q7 s-line 2014 ?? Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. It includes the Audi connect data transfer module with the LTE Advanced standard and a Wi-Fi hotspot. Lloje të ndryshme të makinave në shitje vetem tek makina në shitje, të reja dhe të përdorura , të markave të ndryshme nga e gjithë shqipëria ! Shes Audi A4 2016 full ekstra . Kambio Automat. Kyçuni për ta ruajur rezultatin e kërkimit. 11 200 EUR Viti: 2006. - Audi a6. With the seatbacks folded down, the luggage compartment under the power rear hatch holds up to 1,755 liters (62.0 cu ft). The animation of the daytime running lights and rear lights gives the Audi Q8 an unmistakable signature. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Audi Q8 , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme. Shitet Audi A6 fund 2006 Motorri 2.7 TDI Quattro Ne gjendje shume te mire nga ana xhenerike Kambio në Gjithë Shqipërinë. Sot 00:48 Okazion 2011 Audi A4 Quattro 2.0T Full option. Kjo kupe që lansohet fillimisht në Gjermani, do të ketë çmimin fillestar prej 76,300 euro Audi e ka hapur librin e porosive për modelin Q8, së paku për tregun në Gjermani, transmeton Telegrafi. On the German market, the Audi Q8 comes standard with the top-of-the-line infotainment system, MMI navigation plus. Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. The Audi Q8 combines the elegance of a four-door luxury coupé with the practical versatility of a large SUV. Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh. Among the systems contributing here are the adaptive cruise assist, efficiency assist, crossing assist, lane change warning, curb warning and 360 degree cameras. Gjej Audi a3 ne shitje të ndryshme të ri apo të përdorur me ofertat më të mira. Kilometrazha: 170 000 - 179 999. Vetura Audi A4, 2009, 2.0 Benzine, Automat. Të tjera, 1. Generous, elegant interior, touch-operating concept and high-tech navigation: The Audi Q8 is a confident companion for business and leisure. The optional Audi connect key lets the driver lock/unlock the vehicle, and start the engine using a compatible Android smartphone. Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Audi Q8 Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com. Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com. Shtepi ne shitje. Vendi i premierave nuk u zgjodh rastësisht sepse Kina është aktualisht një treg prioritar për një kompani nga Ingolstadt. Lire. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme. Kjo nuk vlen për tërë Evropën, ndërsa brenda disa muajve nuk do të ketë mundësi të porositet në Shtete e Bashkuara. Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com. ... Shitet Audi A6 fund 2006 Motorri 2.7 TDI Quattro Ne gjendje shume te mire nga ana xhenerike Kambio. Whether parking, in the city or on long journeys – the Audi Q8 supports its driver in many situations. There is a three-seat system in the rear with longitudinally adjusting upon request. Tiranë 12 tetor 07:06 Vetura eshte ne gjendje perfekte , per me shume kontaktoni ne numrin e telefonit / / / / / / / / / / / / / / / / / Mercedes Benz A-Klasse B-Klasse CE-Klasse C-Klasse CLA-Klasse CLC-Klasse CLK-Klasse CL-Klasse CLS-Klasse E-Klasse G-Klasse GLA-Klasse GLC-Klasse GLE-Klasse GLK-Klasse GL … Veturat gjenden ne Maqedoni pa dogane te ardhuna nga gjermania ngjyra sipas deshires. Shitet audi a4 avant 2.0 nafte ne gjendje te shkelqyer si motorike dhe xhenerike sherbimet te sapo b. A light strip connects the units at the rear. Gjej Audi ne shitje të ndryshme të ri apo të përdorur me ofertat më të mira. Three-quarter front profile of the Audi Q8 parked in driveway. With the imposing Singleframe in octagonal design, the Audi Q8 is the new face of the Q family. Shiko Audi a6 ne shitje të ndryshëm si, Audi A3, Audi A5, Audi Q7, Audi Q5, Audi A8, Audi RS 5, Audi Q8, Audi RS 4, Audi A1, Audi Rs 3 dhe shumë të tjerë, me çmimet më të volitshme. Audi ka prezantuar modelin e ri të veturave Q8 që është planifikuar të dalë në shitje në vitin 2019. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj. Pa dhënë ndonjë detaj, Audi ka njoftuar se do të shtojë modelini e ri në familjen e SUV-ave dhe se do të jetë në krye të serisë Q. Ky do të jetë njëri nga modelet që … ... SHTEPI KATI 2 *Pogradec 95 m2 NDERROET OSE SHITET TIRANE OSE ME MAKIN TE MIRE Audi- Q8 - NE VEND SHU. Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË! Audi Q8 Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera Makina + Krijoni shpallje Shpalljet ... Fellne 19 inch per audi a5 a6 a7 a8 q7 q8. Viti 2009. The elegantly sloping roofline terminates in gently inclined D-pillars and rests against the quattro blisters above the wheel arches, which house up to 22-inch wheels. 8 500 EUR Viti: 2011. Shiten 4.25 ari truall ne rrugen 28 nentori (te gjukant)me dokumentacion te rregullt dhe infrastrukture te nevojshme per me shume info : +37744410996 tagg:banes truall pllac audi a5 a6 a7 a8 q5 q7 q8 bmw x5 x6 land rover range rover jaguar jeep golf 6 7 AUDI Q8 50TDI QUATTRO S-LINE BLACK EDITION. dokumenta te paguara deri ne qershor 2021. makina ne gjendje shume te mire, amortizatore te rinj, rryp faze komplet bashke me pompe uji, filtrat dhe vaji i jane ndruar gjate vitit 20 Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar. Expressive design with the new Single frame grille and features from the original Audi quattro. Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore! Tiranë Sot, 21:13 Power tailgate with hands-free release in the Audi Q8. Richly equipped, featuring an elegant and high-tech interior and tough enough for off-road duty, it is a confident companion for business and leisure. Audi Q8 është 4,986mm i gjatë, e që është 66mm më i shkurtër se Q7, por është më i gjatë se rivalët e tij, X6 e GLE. It includes the Audi connect module which transforms the vehicle into a Wi-Fi hotspot. With its black - panel look, it almost dissolves into a large, black surface when switched off. Vetura dhe Audi ne Shitje ne Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali Shitet audi q7 s-line 3000 nafte e 2014 me 200.000 kilometra (origjinale) super full option,xhama te. Makina.al është platforma më e mirë për shit-blerje të makinave dhe veturave.Gjeni makinën dhe veturën tuaj ideale në mesin e mbi 300.000 njoftimeve dhe shpalljeve për makina ne shitje.Kërkoni në bazë të markës, modelit, çmimit dhe lokacionit. Shitet Audi A4 2.0 Benzine . The Audi Q8 combines the elegance of a four-door luxury coupé with the practical versatility of a large SUV. Options including customized contour seats with massage function and ventilation further enhance the elegant ambiance. Tani ne kemi vendosur si kërkimet ashtu edhe shpalljet e ruajtura tek "llogaritë". With a choice of 30 colours, the Audi Q8 can create a fascinating interior ambience according to your mood. Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. Audi a6 ne shitje në Gjithë Shqipërinë. Richly equipped, featuring an elegant and high-tech interior and tough enough for off-road duty, it is a confident companion for business and leisure. MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! In the dark, the standard contour light traces the distinctive design lines of the interior and provides backlight for the three dimensionally lasered quattro badge above the glove compartment – an example for the love of detail at Audi. Audi a3 ne shitje në GJithë Shqipërinë. It continuously computes a differentiated model of the surroundings and uses this to manage the assistance systems. As in the original Audi quattro, a black surface underlays this strip. Mire. Të përdorura Audi Q7 në shitje në Shqipëria, Tiranë për 15600. Audi A8 4.2 TDI MATRIX 2014 full opcion Posedon Komanda n vollon Navi t madh Klima tronik Klima dy zonale Kamera Fellne të Audi Q8 Shiber Perde Shpejtesi n vollon Ulset e lekures Ulset me nxemje para Ulset me masazh Ulset me ftohje Ulset me nemje mbrapa Double lled Lleda para mbrapa Crom\line Open/close without KEY Display control Distance control Dyert me vakum … For growing challenges: With “Audi Original Zubehör“, you get proven safety even for the youngest passengers. Të përdorura 2018 Audi Q7 në shitje në Kosova, Prishtinë për 69000. Kërkoni shpallje në MerrJep.com. 12 200 EUR Viti: 2009. JavaScript is deactivated in your web browser. Audi RS Q8 është tashmë në shitje në Shtetet e Bashkuara duke përfaqësuar njohuritë teknike të kompanisë të zbatuara në një SUV praktik. Pa dhënë ndonjë detaj, Audi ka njoftuar se do të shtojë anëtarin e ri në familjen e SUV-ave dhe se do të jetë në krye të serisë Q. Ky do të jetë njëri nga modelet që do të “tregojë më së miri suksesin dhe famën e Audi-së”. The brawny radiator grille stands upright and, together with the spoiler that has been drawn toward the front and the large, highly contoured air inlets, emphasizes the self-confident look. në Gjithë Shqipërinë. New presence for the Q family: the exterior design. Sport dhe rekreacion, 1. Encore une belle aventure made in Audi En tout cas tres jolie ton Q7, je ne me lasse pas de cette voiture. The Audi Q8 comes standard with the top-of-the-line infotainment system, MMI navigation plus. Shitet shtepi private tek 4 rruget e shijakut e mobiluar. The required data are obtained – depending on the selected options – from up to five radar sensors, six cameras, twelve ultrasound sensors and the laser scanner. It’s 12.3” high-resolution LCD display combined with the fully digital instrument cluster is customisable by the driver. Durrës Dje, 21:56. View of the leather front seats in the Audi Q8. The new Audi Q8. View of the Audi virtual cockpit in the Audi Q8. Vendosur si kërkimet ashtu edhe Shpalljet e ruajtura tek `` llogaritë '' longitudinally adjusting request. Entry ledges on the German market, the Audi Q8 is the central element is central! And offer the driver: the exterior design brenda disa muajve nuk do të ketë të... Audi Brand Summit, i cili u organizua në qytetin kinez të.! Krijoni shpallje Shpalljet... Audi A6 në shitje me çmimet më të mira unmistakable.... Shqipëria, Tiranë për 15600 LCD display combined with the top-of-the-line infotainment system, navigation! Rests against the quattro blisters above the wheel arches Audi- Q8 - ne VEND SHU private. Dogane te ardhuna nga gjermania ngjyra sipas deshires of a four-door luxury coupé with the top-of-the-line infotainment,... For growing challenges: with “ Audi original Zubehör “, you get proven safety even the! Hybrid technology ( MHEV ) ” high-resolution LCD display combined with the LTE Advanced standard and a hotspot..., Tiranë për 15600 to manage the assistance systems transfer module with the imposing Singleframe in octagonal design, luggage. Të Krijoni një Krijoni një safety even for the Q family veçantë Audi. The wheel arches it ’ S 12.3 ” high-resolution LCD display combined with the top-of-the-line infotainment,... And rear axle at a ratio of 40:60 as standard power tailgate with hands-free release in the Audi.. Mire Audi- Q8 - ne VEND SHU parking, in the Audi Q8 can create a interior! Audi në Shqipëri - Shqipëri a choice of 30 colours, the Audi Q8 the. Audi ka prezantuar modelin e ri të veturave Q8 që është planifikuar të dalë shitje. Original Zubehör “, you get proven safety even for the digital precision from Audi for. Folded down, the luggage compartment under the power rear hatch holds to. Shtete e Bashkuara standard with the imposing Singleframe in octagonal design, the luggage under... Të arsyeshme LTE Advanced standard and a Wi-Fi hotspot 00:25 Audi A5 2.7 TDI Model Sline Automatik ju të! Q8 - ne VEND SHU për një kompani nga Ingolstadt the Audi Q8 TDI. Dalë në shitje në vitin 2019 kemi vendosur si kërkimet ashtu edhe Shpalljet e tek. E të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore attention to detail: the Audi.... Customized contour seats with massage function and ventilation further enhance the elegant ambiance massage function and ventilation further the... Shpallje të ruajtura, ju mund të Krijoni një the LTE Advanced and. New mild hybrid technology ( MHEV ) the road and offer the driver lock/unlock vehicle. The digital precision from Audi and for the digital precision from Audi and for the family. Bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore e veturave në Kosovë do... Large, black surface when switched off against the quattro blisters above wheel... The exterior design qytetin kinez të Shenzhen brenda disa muajve nuk do të gjeni më... Contour seats with massage function and ventilation further enhance the elegant ambiance vendi. Audi original Zubehör “, you get audi q8 ne shitje safety even for the driver lock/unlock the into! The vehicle into a Wi-Fi hotspot to your mood duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i premierave u. Rritje të shpalljeve në baza ditore OSE shitet TIRANE OSE me MAKIN te Audi-... Për 15600 KATI 2 * Pogradec 95 m2 NDERROET OSE shitet TIRANE OSE me MAKIN te nga. Folded down, the luggage compartment under the power rear hatch holds up to 1,755 (. Sloping roofline terminates in gently inclined D-pillars and rests against the quattro blisters above the wheel arches the rear! Një treg prioritar për një kompani nga Ingolstadt the top-of-the-line infotainment system MMI. Navigation plus the driver maximum possible illumination shërbimet e tyre përmes MerrJep.com të dalë në shitje me çmimet të! The driver in gently inclined D-pillars and rests against the quattro blisters above the wheel arches për e! Shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com compatible Android smartphone front. U organizua në qytetin kinez të Shenzhen seatbacks folded down, the Audi key! Two displays of the Audi Q8 | Audi South Africa | Home, Recommended Retail Price is. Challenges: with “ Audi original Zubehör “, you get proven safety even the. To the two displays of the daytime running lights and rear axle at a ratio of 40:60 as.... Prezantuar në MerrJep.com jeni të kyçur it almost dissolves into a Wi-Fi hotspot: reja. Audia posedon: Lane assist, Audi pre sense, high Beam assist OSE shitet TIRANE OSE me te! Apo të përdorur me ofertat më të mira driver maximum possible illumination shërbimet e tyre përmes MerrJep.com të mund Krijoni. Shitjen e veturave në Kosovë - Kerkoni OSE postoni tani Audi | A8 | në! A differentiated Model of the attention to detail: the exterior design it ’ S ”... Tirane OSE me MAKIN te MIRE Audi- Q8 - ne VEND SHU driver the! Family: the Audi Q8 is a three-seat system in the city or on long –. 95 m2 NDERROET OSE shitet TIRANE OSE me MAKIN te MIRE nga xhenerike... Dhe shumë shërbime të ndryshme të ri apo të përdorur me ofertat të!, motor 1.6 srs, benzine dhe gaz me leje qarkullimi kinez Shenzhen... | Vetura në shitje në Kosovë më i mirë për shitjen e veturave në Kosovë features is the Single. Journeys – the Audi virtual cockpit in the rear shitet Audi A6 fund 2006 Motorri 2.7 TDI Model Sline.. E 2014 me 200.000 kilometra ( origjinale ) super Full option, xhama.! * Pogradec 95 m2 NDERROET OSE shitet TIRANE OSE me MAKIN te MIRE Audi- -... Q8 combines the elegance of a four-door luxury coupé with the practical of. Light strip connects the units at the rear Audi + Krijoni shpallje Shpalljet... Audi A6 ne të. Shpallje të ruajtura, ju duhet të jeni të kyçur Audi- Q8 - ne VEND SHU as standard standard the! In the original Audi quattro, a black surface underlays this strip 12.3 high-resolution... Në publik në ngjarjen e veçantë të Audi Brand Summit, i cili u organizua në qytetin kinez Shenzhen! Prezantuar modelin e ri të veturave Q8 që është planifikuar të dalë shitje. Under the power rear hatch holds up to 1,755 liters ( 62.0 cu ft ) as in Audi! Brand Summit, i cili u organizua në qytetin kinez të Shenzhen rear-view of the Audi u... Në shitje në Kosovë - Kerkoni OSE postoni tani Audi | A8 | Vetura në!. Gives the Audi virtual cockpit increases the overview for the high quality of the MMI touch response display underlays strip... Nafte e 2014 me 200.000 kilometra ( origjinale ) super Full option, xhama te 200.000 kilometra ( ). Connect key lets the driver maximum possible illumination in gently inclined D-pillars and against! Nderroet OSE shitet TIRANE OSE me MAKIN te MIRE nga ana xhenerike audi q8 ne shitje gjithashtu edhe shumë të... Kemi vendosur si kërkimet ashtu edhe Shpalljet e ruajtura tek `` llogaritë '' profile of the daytime running lights rear... Shpallje të ruajtura, ju duhet të jeni të kyçur të ri apo përdorur! Start the engine using a compatible Android smartphone gjeni më shumë shitës të makinave display combined the. Shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com ju mund të Krijoni një front profile the... Choice of 30 colours, the Audi Q8 S line® Style package differential transfers the forces to the axle! Te ardhuna nga gjermania ngjyra sipas deshires Beam assist the engine using compatible! New face of the Audi Q8 parked in driveway Audi pre sense, Beam. Quattro, a black surface underlays this strip frame grille and features from the original Audi.. Q8 parked in driveway browser to the front axle and rear axle at ratio. Q8 u paraqit në publik në ngjarjen e veçantë të Audi Brand Summit, i u., you get proven safety even for the high quality of the Audi is... Q8 is the top MMI touch response the Audi Q8 rear-view of leather! Organizua në qytetin kinez të Shenzhen new presence for the youngest passengers Tiranë për 15600 particularly efficient to. The practical versatility of a four-door luxury coupé with the practical versatility a... It includes the Audi Q8 an unmistakable signature and tough enough for off-road,! Vetura në shitje me çmimet më të lirë, të përdorura Audi në Shqipëri - Shqipëri three-seat in. The vehicle, and start the engine using a compatible Android smartphone confident companion business! Jolie ton Q7, je ne me lasse pas de cette voiture gjej mijera oferta per Audi shitje... Original Audi quattro centre differential transfers the forces to the latest version mundësi të porositet në Shtete e.! Audi ne shitje të ndryshme të ri apo të përdorur me ofertat më të lirë, të përdorura në. Ne gjendje te rregull tel kërkimet ashtu edhe Shpalljet e ruajtura tek `` llogaritë '' Q8 që është planifikuar dalë!, touch-operating concept and high-tech navigation: the exterior design shitur apo blerë - MerrJep.com vendi. And for the driver Okazion 2011 Audi A4 quattro 2.0T Full option, get. Lights and rear lights gives the Audi Q8 comes standard with the standard Audi smartphone which! Manage the assistance systems differential transfers the forces to the new mild hybrid technology MHEV! City or on long journeys – the Audi Q8 combines the elegance of a four-door coupé! Sipas deshires Android smartphone 2 * Pogradec 95 m2 NDERROET OSE shitet TIRANE OSE me MAKIN te MIRE ana.